اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  بله شما میتوانید با فعال کردن گزینه تستر یا نمونه بسته ای کوچک به همراه سفارش خود تحویل بگیرید و چنانچه بعد استفاده از نمونه از کیفیت و تازگی محصول رضایت نداشتید بسته اصلی حاوی محصول را از راه های توضیح داده شده بازگردانید و مبلغ پرداختی را بدون کسری دریافت کنید. 

  نکته : بسته اصلی در صورت پلمپ بودن مورد قبول خواهد گرفت.

  ضمانت تازگی: ما برای قهوه ها ضمانت تازگی ارائه می دهیم. ما به شما تضمین می دهیم که اگر قهوه تازه نباشد، می توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

  آسیاب قهوه: هیچ قهوه ای از پیش آسیاب نمی شود و فقط پس از ثبت سفارش توسط شما، بنابر درخواست شما و نوع آسیاب مدنظرتان آسیاب شده و سپس بسته بندی می شود. با این روش قهوه در بالاترین کیفیت و تازه ترین حالت ممکن به دست شما خواهد رسیدد

  استفاده از بسته بندی مناسب : برای همه محصولات از بسته بندی های بهداشتی،استاندارد و متالایز چند لایه استفاده می شود.

  سفارش نمونه محصول به صورت رایگان: شما میتوانید جهت اطمینان از کیفیت در کنار هر محصول اختصاصی نئون که خریداری میکنید، یک بسته کوچک تست نمونه کیفیت درخواست کنید و در صورت عدم رضایت بسته اصلی را مرجوع کنید و هزینه خود را بازپس بگیرید.

  • ما اینجا در قهوه نئون جمع شده ایم تا محصولات و فرآورده های متنوع قهوه را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در دسترس مردم عزیز ایران قرار دهیم.مجموعه قهوه نئون با بیش از یک دهه سابقه در صنعت قهوه و حذف واسطه ها توانسته بهترین قیمت و کیفیت از محصولات متنوع مرتبط با قهوه را از سراسر جهان تهیه و به دست مشتریان خود برساند.
  • همچنین سابقه چندین ساله در زمینه تولید و عرضه محصولات و فرآورده های قهوه و سنجش پی در پی نظر مشتریان باعث شده تا کیفیت محصولات قهوه نئون در سطح بسیار بالایی قرار داشته باشد.
  • قهوه نئون، یک سایت فروشگاهی با پشتیبانی یک تیم بزرگ و تجهیزات به روز می باشد. با این حال در این فروشگاه اینترنتی، سایر محصولات مرتبط از برندهای تولید کننده معتبر، خریداری و با بهترین قیمت عرضه می شود. هدف ما دسترسی آسان مصرف کنندگان به محصولات با کیفیت و سالم با کمترین قیمت ممکن است.
  تماس با ما
  راه های ارتباطی

  آدرس: قم – خیابان امام-  مدرس- توانیر- قمر بنی هاشم – بین کوچه 9 و 11 – پلاک 3

  شماره های تماس :
  02537841642

  09112462989

  پاسخگویی از 9 تا 17
  شنبه تا پنجشنبه